Dla Rodziców

Drodzy Rodzice,

Wybór przedszkola, to bez wątpienia jedna z pierwszych, tak ważnych decyzji, która będzie miała wpływ na przyszłość Waszego dziecka. "Wesoła Nutka" jest przedszkolem stworzonym i prowadzonym przez ludzi, dla których wychowanie i opieka nad dzieckiem jest czymś więcej niż tylko obowiązkiem. 

Osoby, które pracują w naszym przedszkolu należą do najlepszych fachowców w swoich dziedzinach i bez wątpienia nie są one przypadkowe. Personel "Wesołej Nutki" oprócz bardzo dobrego przygotowania merytorycznego, charakteryzuje się ponadprzeciętnym podejściem do swoich obowiązków i co nie mniej ważne, bardzo lubi pracę i przebywanie z dziećmi.

Sama jestem mamą dwójki już dorosłych dzieci i wiem co było dla mnie najważniejsze, gdy odprowadzałam swoje pociechy do przedszkola. Z całym personelem staramy się, aby "Wesoła Nutka" była miejscem, do którego dzieci przychodzą z radością i za którym będą tęsknić.

Uczymy, wychowujemy, odkrywamy przed dziećmi świat i budzimy ich talenty. Ważnym elementem naszej pracy jest też współpraca z rodzicami. Słuchamy i przekazujemy nasze spostrzeżenia i oczywiście swoją wiedzą i doświadczeniem wspomagamy rodziców we wprowadzaniu młodego człowieka w nieznany mu świat.

"Wesoła Nutka jest miejscem przyjaznym i bardzo lubiącym dzieci. 

Zachęcam do zapoznania się informacjami na naszej stronie internetowej i oczywiście, jeżeli macie jakieś pytania, to wraz z całym personel jestem do Waszej dyspozycji.

Wesoła Nutka, to doświadczenie i pasja całej kadry już od 2009 roku.

 

Zapraszam serdecznie - Alina Chabowska - Dyrektor przedszkola